Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat
Siparişinizin durumunu dilediğiniz zaman üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim ”sekmesinden takip edebilirsiniz
Teslimat 
Ürünler, sipariş onaylandıktan sonraki ( 1-3 ) iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 15:00' den sonra verilen siparişleriniz, Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir. Teslimat alanımız Türkiye sınırları dâhilinde bulunan tüm il ve ilçeleri kapsamaktadır. Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz Kargo firmaları tarafından vermiş olduğunuz teslimat adresine gönderilir.
 
Satın aldığınız ürünler kargoya teslim edildiğinde ilgili kargo firmasından cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. ( 3 ) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından şirketimize iade edilir.
Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Kargonuzda hasar olması ya da eksik ürün olması durumunda kesinlikle ürünü teslim almayınız ve kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz.
Kargo ödemesi, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimize aittir. Sadecekitap.com’ dan yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 
Kargo gecikmelerinden sadecekitap.com sorumlu değildir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır