Hakkımızda

Kitap Satın Almak İçin Öncü Adres
Kitap severler ile kitapları buluşturmayı hedefleyen Sadece Kitap kurulduğu günden itibaren özellikle eğitim alanında önemli katkılar sunmaktadır. Eğitim ağırlıkta sunduğu geniş kitap çeşitliliği ile birlikte farklı eğitim kademelerine dönük olarak başarı sağlayacak kitapları okurlar ile buluşturuyor.
Okumak bir bütün olarak bakıldığında kişinin yaşamını değiştirecek, ufkunu geliştirecek ve her şeyden önemlisi başka gözlerden dünyayı kavrayabileceği özel bir deneyimdir. Okumak sayesinde kişinin hayal dünyasının gelişmesi gerçekliğin dönüşmesine de katkıda bulunur. Bu yüzden kitaba kolay erişilebilirlik ve uygun fiyatlar üzerinden temas kurulması son derece önemlidir. Sadece Kitap uygun fiyatlı kitap çeşitleri ile birlikte her okura hitap etmesini başarıyor.
Özellikle eğitim kitapları açısından çok farklı sınıf ve sınava dönük yüzlerce yayınevi tarafından sunulan kitapları bir araya getirmesi sınavlarda yüksek başarı isteyen adayların hayallerini gerçekleştirmesini sağlıyor. Sınava hazırlık kitapları ile birlikte ortaöğretimden üniversite mezunlarına kadar her aday uygun çalışma kitaplarını bulabiliyor.
İlk ve ortaöğretim kitapları ile birlikte eğitim hayatları için sağlam temeller inşa etmek isteyen öğrenciler önemli bir kolaylık elde ediyor. Öğrencilerin temel beceri ve bilişsel seviyelerine uygun olarak hazırlanmış olan kitaplar bu sayede sağlam bir altyapı kurulmasının da önünü açıyor. Bunun yanında LGS kitapları iyi bir lise tercihi yapmak isteyen öğrencilere yardımcı olmayı başarıyor. Lise ve YKS kitapları ise üniversitede istediği bölümde okumak isteyen öğrencilerin gerekli çalışmalarını yapabilmeleri için önemli destek sunmuş oluyor. Özellikle üniversiteye hazırlık kitapları konu anlatım, soru bankaları, deneme ve yaprak testler gibi adayların ihtiyaç duydukları tüm çalışma disiplinini kendilerine kolayca sağlamak üzere sunuluyor. ALES ve DGS gibi yine adaylar için önemli olan sınavlara dönük olarak da başarı getirecek olan kitapları Sadece Kitap büyük bir titizlik ile sunuyor.
Her kitapta özenli yaklaşımı ve okura ulaşım sürecinde sorunsuz yaklaşımı sayesinde Sadece Kitap hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürmeniz konusunda size yardımcı oluyor. Uygun fiyatlı ve geniş konu çeşitliliğinde sunulan kitaplar arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Kitaba ulaşmayı kolaylaştıran hizmet anlayışı ile birlikte Sadece Kitap hizmet kalitesini her zaman arttırmaya büyük özen göstermektedir.  
Gerek sosyal projeler gerekse de bireysel çalışmalar ile Sadecekitap kurulduğu günden beri eğitime büyük destekler sağlamıştır.
Sadece Kitap, Ülkemizdeki okuma seviyesini yükseltmek ve insanımıza kitabı sevdirmek ideolojisi ile bu kutlu yolda mihenk taşlarından birisidir.
Geniş ve uygun fiyatlı ürün yelpazemiz ile her geçen gün verdiği hizmetleri daha ileri seviyelere taşıyan Sadecekitap, bugün olduğu gibi yarında sizlerle birlikte olmaya devam edecektir.
 

Alışveriş Sepetim