Satış Ortaklığı

Satış Ortaklığı Koşulları
İş bu Anlaşma, www.sadecekitap.com adresinde yayınlandığı tarihten itibaren hüküm ifade etmekte olup sadecekitap.com Satış Ortaklığı Programı üyesi olarak katılım bakımından geçerli olan koşulları içerir.
Satış ortaklığı için öncelikle siteye üye olup kullanıcı panelinden satış ortaklığı başvurusu yapılmalıdır.
1. Satış Ortaklığı Programının Kaydı.
Sisteme kayıt olabilmek için, web sitemiz üzerinde yer alan Müşteri Kayıt linkinde bulunan form eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Siteye kayıt olduktan sonra başvuru sonrası satış ortaklığı hesabı ancak program yetkilisi tarafından incelendikten sonra onaylanacaktır. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’un 8. Maddesi anlamında: İntihara yönlendirme, Çocukların cinsel istismarı, Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma, Sağlık için tehlikeli madde temini, Müstehcenlik, Fuhuş, Kumar oynanması için yer ve imkân sağlama, İnternet ortamında yapılan ve içeriği aşağıdaki suçları oluşturduğu hususunda yeterli şüphe sebebi bulunan yayınlarla ilgili olarak yayıncı satış ortaklığı programından çıkartılır. Siteniz, kanunsuz, karalayıcı, müstehcen, rahatsız edici veya başka bir şekilde sakıncalı görüntü veya içeriği barındırıyor ve yasadışı faaliyetleri kolaylaştırmak, şiddete teşvik, telif hakkı ihlalinde bulunuyorsa programa dahil edilmez. Ayrıca tüm adli ve idari merciler tarafından resmi kanallarla talebi halinde sistemde kayıtlı bilgileriniz kendileri ile paylaşılacaktır.
2. Sitemizin linklerinin kullanılması.
Sadecekitap.com  satış ortaklığı programı dahilinde, sitelerinizde bannerlar, metin reklamlar kullanabilirsiniz. Ancak hiçbir biçimde Sadecekitap.com ’ın izin vermeyeceği tarzda marka ve ticaret ünvanı kullanılamaz. Toplu mail programları ile SPAM yapmak kurallara aykırıdır. sadecekitap.com ’a ait ürün fiyatlarında değişiklik veya kullanıcıyı kandırmaya yönelik, sadecekitap’ın belirtikleri haricinde vaatler bulunmak kesinlikle yasaktır. Sadecekitap.com  belirli periyotlar ile satış ortaklığı sistemine dahil olan siteleri inceler ve kurallara aykırı bulduklarının hesabını kapatma hakkına sahiptir. Kurallara uymayan kişinin hesabı kapatılır ve içerideki bakiye ödenmez. Yönlendirdiğiniz müşteri, daha önce hizmet almış bir Sadecekitap.com  müşterisi ise tarafınıza komisyon ödenmez, tutarlar yalnızca yeni müşteriler için geçerlidir.
3. Komisyonlar.
Sadecekitap.com  Satış Ortaklığı Programı aşağıdaki komisyon oranlarına göre ödeme yapmaktadır.

Ürünlerin İndirimli Satış Fiyatı Üzerinden  %2 + KDV komisyon .
Siteye yönlendirme ise tıklama başına ödeme : 0.02 TL + KDV
Örnek Kazanç : Sitemizin ortalama sepeti tutarı 500 TL ve Üzeridir. 500 TL lik satıştan kazanacağız komisyon 10 + Kdv = 12 TL Sipariş başı. 50 Siparişte kazanç 50x12=600 TL 
Not : Siteye yönlendirme işleminde yönlendirmeler verimsiz olması durumunda yani dönüşüm elde edilmezse ödemeler iptal edilecek olup sahte tıklama olarak geçersiz sayılacaktır. İllegal yönlendirme tespit edilmesi durumunda koşulsuz ortaklık sonlandırılır.
Örnek : 15.000 yönlendirme gerçekleşen bi hesaptan hiç satış olmaması gibi.
4. Komisyon Ödemesi.
Komisyon kazançları, hakkedişi takip eden bir sonraki ayın içinde ödeme yapılır. Ödeme alabilmek için profil bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması gerekmektedir. Profil bilgilerinin eksik, yanlış, farklı ya da hatalı verilmiş olmasından dolayı Sadecekitap.com  sorumluluk kabul etmez. Yapılacak ödemelerde alt ödeme limiti 100.00 TL’dir.
5. Tanıtım Çalışmaları.
Yapılması istenmeyen tanıtım çalışmaları ve türleri
İstenmeyen (spam) mail gönderimi,
Sadecekitap.com  kimlik, adres veya diğer gerekli bilgiler ile ilgili yanlış veya eksik bilgi sağlanması,
Herhangi bir şekilde sistemi veya ziyaretçileri yanıltmak, hile girişimi
6. Anlaşma Hükümleri.
Bu Anlaşmanın süresi Ortaklık Programı Uygulama kabulünü takiben başlayacak ve her iki taraf tarafından sonlandırıldığı zaman sona erecektir. Siz ya da Sadecekitap.com  diğer tarafa fesih bildirimini yazılı biçimde yapmak suretiyle (email metoduyla), gerekçeli veya gerekçesiz olarak, herhangi bir zamanda bu sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Kayıtlar üzerinde yer alan e-posta adresine e-posta ile yapılacak uyarı yeterlidir ve mevcut süre de makul süre olarak kabul edilir. Bu Sözleşmenin koşullarını ihlal ettiğiniz için bu anlaşma sona ererse komisyon ödemeleri, fesih tarihinden öncekiler de dahil olmak üzere ödenmez, ödemeye hak kazanılamaz. Kazanılan tüm kazançlar kaybedilir. Bu Anlaşma, diğer herhangi bir nedenle sona ererse, sadece satış Anlaşmanın süresi boyunca meydana gelen bir komisyon kazanmak için ilgili siparişleri iptal veya iade edilmez, sadece fesih tarihine kadar kazanılan komisyonlar uygun görüldüğü takdirde ödenir. Sadecekitap.com , doğru miktarda ödeme olduğundan emin olmak için makul bir süre için son ödeme yapılmasını durdurma hakkını saklı tutabilir.
7. Sözleşme Hükümleri Değişikliği.
Sadecekitap.com  herhangi bir zamanda ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, bu Anlaşmada yer alan herhangi bir şart veya koşulu değiştirebilir. Kayıtları üzerinde herhangi bir adrese ki bu e-posta adresidir, değişim ya da yeni bir anlaşma maddesi ekleyebilir bu bildirim geçerli bir bildirim olarak kabul edilir. İşbu Anlaşmanın koşulları açısından değişiklikleri email ile bildirmek yeterli bir uyarı olarak kabul edilir. Değişiklikler, komisyon ücreti, komisyon programları, ödeme usul ve Ortaklık Programı kuralları kapsamında değişiklikleri içerir (Ancak bunlarla sınırlı değildir)
8. Tarafların İlişkisi.
Siz ve Sadecekitap.com  bağımsız firmalar, bu Anlaşma ile hiçbir şekilde, herhangi bir ortaklık, ortak girişim, ajans, franchising, satış temsilcisi, ya da taraflar arasındaki istihdam ilişkisi yaratmamaktadır. Siz, bizim adımıza herhangi bir teklif vermek veya bir beyanda bulunmak veya bir teklifi kabul etmek bakımından her hangi bir yetkiye sahip olmayacaksınız. Sadecekitap.com  bir acente değildir ve Sadecekitap.com  anlaşma şartlarını ihlal eden herhangi bir davranış bakımından sorumluluğu açıkça reddeder.
9. Sorumluluğun Sınırlandırılması.
Sadecekitap.com , bu Anlaşma ile bağlantılı olarak ya da Ortaklık Programı ile birlikte ortaya çıkan, doğrudan, dolaylı, özel veya sair hasarlardan sorumlu tutulamaz, ya da herhangi bir gelir, kar veya veri kaybından dolayı Sadecekitap.com ’dan tazminat talep edilemez. Ayrıca, bu Anlaşma ve Ortaklık Programı ile doğan tüm sorumluluk, anlaşma şartlarımızı ihlal herhangi bir davranış için bu Anlaşma uyarınca ödenen veya ödenecek toplam komisyonları geçmeyecektir.
10. Sorumluluk Reddi.
Sadecekitap.com  Ortaklık Programı bakımından ortaya çıkan performans ile ilgili ya da ticari kullanımdan kaynaklanan sorunlarda, sitemizin kesintisiz veya hatasız olacağı konusunda herhangi bir taahhüt vermediği tazminat talebi bakımından da kesinti veya hataların sonuçlarından kesinlikle sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı kayıtsız şartsız Sadecekitap.com ’ın bu tip teknik kesinti ve hatalar bakımından sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt etmektedir.
11. Beyanlar ve Garantiler.
Bu vesile ile Sadecekitap.com  tarafından hazırlanan işbu Anlaşmanın usulüne uygun ve geçerli olduğunu, sizin tarafınızdan yürütülen ve teslim edilen hizmetin Sadecekitap.com ’ın şartlarına uygun olarak yasal, geçerli ve bağlayıcı yükümlülük oluşturduğunu bize garanti etmiş sayılırsınız. Sizin tarafınızdan ilgili yürütme, teslimat ve performans onay veya başka kişilerin rızasını gerektirir durumlarda; usulüne uygun olarak yetkilendirilmiş kişiden alınacak olan onayın tarafımıza ibraz edileceği kabul edilir. Ayrıca yukarıda da izah edildiği üzere; bu Anlaşmanın kanunlardan kaynaklanan, kanun hükmünde kararnamelerden kaynaklanan, tüzük ve yönetmeliklerden kaynaklanan, mükellefiyetlerinizin yanı sıra imza edildiği kabul ve taahhüdünüzdedir. Herhangi bir adli, idari, kanuni merciden resmi kanallarla gelecek talep halinde Sadecekitap.com  istenmeyen toplu e-posta gönderiminize ilişkin bilgilendirmede dahil olmak üzere adı geçen kurum ve kuruluşlara bilgi verme hakkını saklı tutmaktadır. Bununla bağlantılı olarak hesap bilgilerinin açıklanması da dahil olmak üzere tüm faaliyetler ile ilgili herhangi bir soruşturma da ilgili yasal kurumlarla bilgilerinizi paylaşabiliriz.
Satış ortaklığı ile alakalı diğer konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
0 530 869 88 15
bilgi@sadecekitap.com
 

Alışveriş Sepetim